obcasne vynechavanie motora

Máte problém so svojou mazdou? Napíšte a poradte sa.

Re: obcasne vynechavanie motora

Poslaťod mildo » 08 Jan 2016, 23:01

Presne si mi zobral slova z ust... Ja som mal tu mazdu od jej narodenia (bola aj moja firemna niekedy) :) ,vsetko fakt o nej viem a mam ju brutalne rad aj ked ma 18 rokov. Proste srdcova zalezitost.Vzdy dostala co som jej dal :) A vzdy to boli japan parts. A fakt ,bez srandy ,Z5 motor povazujem za osmy div sveta.Materialy co boli v rokoch nasich teenegeraskych casov, bohuzial... :)
Naklady pri 2,2i na prevadzku mas mozno(povedal by som ze na 100%) paradoxne nizsie ako DItd,v podstate by som Mazde zakazal robit ropaky :)
Podstatne v zivote vsak je, ze stastny musite byt vy a tie auta sa menia resp.musia obmenit aj ked mozno clovek slzu vyroni :| . Ja musim moje efko pustit ale az ked odstranim zavadu,inak si ho necham do smrti :) a mozno si ho necham aj tak nakolko je to fakt ze srdcovka.
Trax,verim ze sa coskoro uvidime a pokecame na zraze,bohuzial som klub zanedbaval ale zmenou prace sa mi celkom zmenil zivot, a radi si spomenieme zo zenou na Rudno 2011 a na Mazdu nikdy nezanevrieme :shock:
MAZDA 323F BA 1.5 poface,15"momo black....I love mazda....
mildo
Začiatočník

Poslaťod Trax » 09 Jan 2016, 17:53

N. Rurno bude aj tento rok. Takze treba prist pokecat :shock:
Ak prides na zavadu, daj prosim vediet co to bolo. Nech mam dalsiu skúsenosť do osobnych statistik.
Mazda 626 coupe, 2,2i, r.v. 1989, 85kw, 180NM, 195/60 R15
Obrázok
Obrázok užívateľa
Trax
Administrátor stránky

Poslaťod ZaQ » 10 Mar 2016, 09:02

Kod 14 - senzor sa nachadza na doske plosnych spojov v ECU.
ZaQ
Začiatočník

Predchádzajúci

Späť na Riešenie technických problémov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť